rezerwacja teatime

Zamykamy pole / 19.11.2018

Nadeszły mrozy i spadł pierwszy śnieg. W takich warunkach gra na polu jest niemożliwa i dlatego zamykamy pole. Tzn. zamknięta będzie recepcja, domek klubowy, driving range, szatnie i toalety. Gdy pogoda się poprawi będzie możliwa gra na tzw. zimowych dołkach. W "Galerii" kilka zdjęć pola z dzisiejszego poranka.

Turniej Niepodległości 2018 / 11.11.2018

Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła nam w czasie dzisiejszego Turnieju Niepodległości. Ilość uczestników (ponad 100 osób) świadczyła o tym jak bardzo nie chcemy jeszcze kończyć sezonu. Pomimo tak dużej liczby grających tempo gry było wyśmienite. Najdłużej grające grupy ukończyły rundę w 5 godzin, co należy uznać za duży sukces. A po rundzie była kaczka z kluskami przygotowana przez ekipę Pani Danusi.

W klasyfikacji Stableford brutto zwyciężył Bogdan Macionczyk, który uzyskał 30 punktów. Pełne tabele wyników w zakładce „Turnieje/Zakończone” - WYNIKI lub na stronie PZG. Zachęcamy również do obejrzenia „Galerii” gdzie znajdziemy kilkanaście zdjęć z dzisiejszego turnieju zrobionych przez Panią Małgosię.

Lista startowa na Turniej Niepodległości / 10.11.2018

Lista startowa na niedzielę 11 listopada w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ lub na stronie PZG.

Wyróżnienie Zosi Paradysz / 05.11.2018

Z przyjemnością informujemy, że zwyciężczynią Plebiscytu organizowanego przez Komisję Golfa Kobiecego PZG na najaktywniejszą kobietę roku 2017 w polskim golfie została wybrana Zosia Paradysz.

Zosia, która pełni w naszym klubie rolę Kapitana Pań została wyróżniona za aktywne prowadzenie spraw kobiet w naszym klubie (m.in. wyjazdy integracyjne dla golfistek, animacje dla dzieci) a także zaangażowanie na rzecz promocji i rozwoju golfa. Serdecznie gratulujemy.

Ostatni dzień października 2018 na naszym polu / 02.11.2018

Dzięki uprzejmości Leszka Rogali, który zrobił i udostępnił poniższe zdjęcia możemy przekonać się jak piękne jest nasze pole jesienią. Zdjęcia zostały zrobione 31 października 2018 w czasie Turnieju Memoriałowego. Zapraszamy do obejrzenia Galerii

Turniej Memoriałowy przesunięty / 26.10.2018

Gdy jest zimno ale nie pada deszcz, da się grać. Gdy pada deszcz ale jest ciepło, również można grać. Ale gdy jest zimno, wieje silny wiatr i pada deszcz, wtedy gra przestaje być przyjemnością. Z tego powodu przesuwamy Turniej Memoriałowy na środę 31 października. Wspólny start o godz. 10:00. Za zmianę terminu turnieju przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Puchar Jesieni 2018 zakończony / 26.10.2018

W bardzo wietrznych warunkach odbył się ostatni turniej z cyklu Puchar Jesieni 2018. W tej sytuacji trudno było o spektakularnie dobre wyniki i klasyfikacja w większości grup nie uległa zmianie. W poszczególnych grupach handicapowych zwyciężyli: Rafał Wolny, Marek Godziński, Wojciech Pawlikowski oraz Tomasz Pogwizd. Klasyfikacja końcowa po kliknięciu TUTAJ.

Puchar Jesieni 2018 był ostatnim cyklem turniejów zaliczanych do Super Pucharu Sezonu. Pierwsze miejsce w Super Pucharze wywalczył Marek Godziński, drugie Mateusz Korzuch a trzecie Paweł Chmielewski. Wyniki końcowe po kliknięciu TUTAJ.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszy na Spotkanie Opłatkowe, w czasie którego zostaną wręczone nagrody.

Zebranie Pań / 26.10.2018

Zapraszam golfistki Śląskiego Klubu Golfowego na zebranie dnia 8.11.2018 o godz. 16:00 .

Puchar ŚKG Match Play / 16.10.2018

Zakończyły się rozgrywki w Pucharze ŚKG Match Play. W kategorii singli zwyciężył Marek Godziński. Drugie miejsce wywalczył Marek Jelonek a trzecie Zbigniew Waśkiewicz. W kategorii par zwyciężyła para Janina i Józef Gładki, drugie miejsce zdobyli Lidka i Józef Chrząstek a trzecie Bogusia i Ryszard Radzyniakowie.

Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem i sądzimy, że w sezonie 2019 weźmie w nich udział jeszcze więcej uczestników.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom dobrej gry i zapraszamy na Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się 11 grudnia (informacja w newsie poniżej), w czasie którego wręczymy im nagrody.

Spotkanie opłatkowe / 16.10.2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Klubu na tradycyjne spotkanie opłatkowe. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia (wtorek) o godzinie 17:30 w Restauracji Prezydent (wchodzącej w skład Kompleksu Sztygarka) w Chorzowie przy ul. Piotra Skargi 34a.

W czasie spotkania zostaną wręczone nagrody zwycięzcom klasyfikacji Superpucharu Sezonu 2018 oraz zwycięzcom Pucharu ŚKG Match Play.

Wszystkie osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o wcześniejsze zapisanie się na liście zgłoszeń na naszej stronie internetowej w zakładce „Turnieje/Nadchodzące” – „Spotkanie opłatkowe”. Zapisy będą przyjmowane do 08 grudnia.

Udział w spotkaniu dla członków klubu z pełną opłaconą składką roczną jest bezpłatny. Opłata dla osób towarzyszących lub innych gości oraz dla osób z opłaconą tzw. składką bierną wynosi 80 zł (płatne na miejscu).