rezerwacja teatime

Kilka najświeższych informacji / 07.05.2019

Długi majowy weekend za nami. Możemy uznać go za udany. Co prawda z powodu złych prognoz pogody ilość uczestników w kolejnych turniejach nie była zbyt duża (jak na nasze siemianowickie standardy) ale i tak była imponująca biorąc pod uwagę warunki pogodowe. Np. w niedzielę rano temperatura odczuwalna wynosiła minus (-) 2 stopnie C a w turnieju XV- lecia BogiGolf (grupa 18,1-36) zagrało 31 osób.

Kolejno graliśmy: Turniej Konstytucji 3-go Maja, XV-lecie BogiGolf (grupa 0-18) oraz XV-lecie BogiGolf (grupa 18,1-36). Wszystkie wyniki oraz zdjęcia nagrodzonych można zobaczyć klikając w zakładkę "Turnieje/Zakończone". Ozdobą sobotniego turnieju było hole-in-one na dołku nr 5 zdobyte przez Krzysztofa Borończyka. Poniżej zdjęcie szczęśliwego Krzysia, którego zagranie już drugi raz zostało umieszczone w zakładce "Pole/Rekordy".

W poniedziałek odbył się drugi turniej dla początkujących. Trzeba przyznać, że nasi początkujący radzą sobie coraz lepiej. Wyniki i zdjęcia oczywiście w zakładce "Turnieje/Zakończone"

Jutro, czyli w środę 08 maja gramy już piąty turniej z cyklu Puchar Wiosny. A w piątek, sobotę i niedzielę zapraszamy na prawdziwy maraton golfowy - Mistrzostwa Regionu Polska Południowa. Pod względem sportowym jest to najważniejszy turniej sezonu na naszym polu. Gramy w formatach stroke play brutto oraz netto. Zarówno w brutto jak i w netto przewidziane są po trzy nagrody (oddzielnie dla pań i panów).

Zapraszamy również do rozpoczęcia Pucharu ŚKG Match Play. W zakładce "Turnieje/Mecze" są już umieszczone zestawienia w poszczególnych grupach eliminacyjnych. Tą fazę turnieju musimy zakończyć do 15 lipca. Zyczymy dobrej zabawy.

Jeżeli pogoda pozwoli, to 20 i 21 maja wykonamy aerację i piaskowanie greenów. Przez kilka dni greeny będą w trochę gorszym stanie ale za to później będą znacznie lepsze.