rezerwacja teatime

Pierwszy turniej za nami / 24.05.2020

Wczoraj rozegraliśmy pierwszy turniej w tym sezonie. Ponieważ ilość miejsc w turnieju była ograniczona do 72 grających, a zainteresowanie turniejem było spore więc jeszcze w piątek na liście rezerwowej kilka osób oczekiwało na możliwość zagrania. W miarę upływu czasu i śledzenia prognoz pogody ilość chętnych się zmniejszała. Ostatecznie na starcie stanęło 63 zawodniow i zawodniczek. Deszcz owszem padał ale nie był zbyt uciążliwy i graliśmy w miarę dobrych warunkach. Trochę brakowało takiej atmosfery turniejowej do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni w naszym klubie, czyli spotkań i pogaduszek przy wspólnym śniadaniu przed rundą lub w czasie obiadu, a zwłaszcza ceremoni wręczania nagród, ale i tak "turniejowcy" byli zadowoleni, że wreszcie można było sportowo rywalizować.

Szcegółowa lista wyników (również z wynikami na poszczególnych dołkach) jest dostępna TUTAJ. Poniżej lista osób nagrodzonych w kategoriach zgodnych z regulaminem turnieju:

Stroke play brutto: 1. Grzegorz Niepsuj (77), 2. Krzysztof Borończyk (80), 3. Józej Gładki (83).
Stroke play brutto juniorów: 1. Mikołaj Malec (85)
Stableford HCP 0-15: Wiesław Kapral (39), 2. Kim Juhong (38), 3. Paweł Nagły (37)
Stableford HCP 15,1-21: 1. Marian Bujas (42), 2. Andrzej Paradysz (41), 3. Mariusz Malec (40)
Stableford HCP 21,1-36: 1. Andrzej Puchała (44), 2. Leszek Rogala (42), 3. Marek Skałkowski (40)
Stableford kobiet: 1. Patrycja Król (42), 2. Jolanta Szymonek (37), 3. Elżbieta Fortuna-Bujas (36)
Stableford HCP 36,1-54: Dariusz Szczepański (65)

Jak widać na powyższym zestawieniu w wielu przypadkach wyniki były wręcz znakomite. Zapraszamy po odbiór nagród do administracji klubu, przy okazji klikniemy pamiątkowe zdjęcie. Do zobaczenia na kolejnym turnieju, który odbędzie się już w środę 27 maja.

Zmarł Stasiu Grzesica / 20.05.2020

Z ogromnym smutkiem zawiadamiam, że w piątek zmarł nasz wieloletni kolega, członek Śląskiego Klubu Golfowego prawie od samego początku istnienia klubu. Był jednym z pierwszych Mistrzów Klubu, jeszcze na 9-dołkowym polu. Z uwagi na kwarantannę najbliższej rodziny pogrzeb odbędzie się w terminie późniejszym. O terminie pogrzebu zawiadomimy.

Edit 22.05.2020: Pogrzeb odbędzie się 27.05.2020 o godz. 9:00 w Katowicach - Kostuchnie w Kościele Św. Trójcy.

W sobotę Turniej Otwarcia Sezonu / 20.05.2020

Polski Związek Golfa zezwolił w dniu wczorajszym na organizację turniejów. W związku z tym w najbliższą sobotę tj. 23 maja organizujemy Turniej Otwarcia Sezonu 2020. Regulamin i zapisy w zakładce "Turnieje/Nadchodzące". Zasady gry i procedury sanitarne związane z epidemią COVID-19 obowiązujące w czasie turnieju zostną podane wkrótce w informacji turniejowej oraz wywieszone w recepcji klubowej.

Nowe pola partnerskie / 17.05.2020

Członkostwo w naszym klubie staje się coraz bardziej opłacalne. Od jutra, tj. 18 maja członkowie klubu mają prawo do zniżek na green fee na dwóch krakowskich polach. Rabaty wynegocjowane przez zarząd wyglądają bardzo atrakcyjnie. Szczegóły w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ.

Match play\\\'e / 16.05.2020

Rozpoczęły się zapisy na match play'e w singlach i w parach.
Zapisy są przyjmowane w recepcji klubu tel. 32 608 33 71, email biuro@skgolf.pl lub w zakładce „Turnieje/Mecze” do 31 maja 2020.

Opryski na polu / 07.05.2020

Pogoda jest dzisiaj odpowiednia i dlatego chcemy wykorzystać okazję do zrobienia oprysków. Opryskiwać pole będziemy środkiami chwastobójczymi. Prosimy graczy o zachowanie szczególnej ostrożności i omijanie w czasie gry fairway'u, na którym akurat trwają opryski. Przepraszamy za utrudnienia.

Konkurs na stanowisko menedżera / 06.05.2020

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

W dniu 26 kwietnia zwróciłem się do Zarządu Śląskiego Klubu Golfowego z prośbą o rozwiązanie łączącej mnie z Klubem umowy menedżerskiej. Nowy zarząd naszego klubu wybrany w marcowych wyborach jest pełen energii, nowych pomysłów i idei, za którymi miałem wrażenie, że już nie nadążam. Doszedłem do wniosku, że trzeba w końcu trochę odpocząć i zacząć grać w golfa bez stresu związanego z uczuciem, że kradnie się czas, który powinien być przeznaczony na pracę. Kochałem tą pracę i nasze pole, ale normalną koleją rzeczy i prawem natury trzeba dać teraz szansę komuś młodszemu. Swoją dotychczasową funkcję będę pełnił do 31 lipca br., chyba że uda nam się szybciej znaleźć nowego menedżera.
Dziękuję Wam wszystkim za wspólnie spędzone lata.
Życzę nowemu Zarządowi znacznie większej liczby sukcesów niż porażek w trudnej drodze prowadzenia naszego klubu, który organizacyjnie jest przecież ewenementem na skalę kraju, a kandydatów do pełnienia funkcji menedżera ŚKG zapraszam do przeczytania załączonego pliku przygotowanego przez Zarząd Klubu. Kliknij TUTAJ.

Zbigniew Górecki
Dyrektor Zarządzający ŚKG

Nowy system rezerwacji tee times / 06.05.2020

Szanowni Państwo!

Od dnia dzisiejszego zmienia się system rezerwacyjny obsługujący nasz Śląski Klub Golfowy. Rezerwacje naszego pola można dokonywać poprzez link na naszej stronie klubowej skgolf.pl lub w aplikacji telefonicznej. Bardzo prosimy o pojawienie się w recepcji po dokonaniu rezerwacji w celu odbioru żółtej karteczki potwierdzającej prawo do przebywania na polu i mocowanie jej w widocznym miejscu. To dowód na to, że macie prawo przebywać na polu. Jeśli decydujecie się na wejście na pole w ostatniej chwili, np. po wypiciu kawy na tarasie lub zauważając lukę na 1 lub 10 tee BARDZO PROSIMY REZERWOWANIE POLA! Jeśli okaże się, że pole jest zarezerwowane (np. na godz 14:30) a mimo to nie ma graczy, to niezbędna będzie wizyta w recepcji, aby usunąć graczy, którzy się nie pojawili, a wpisać swoją osobę. Mamy świadomość, iż na początku będzie to postrzegane, jako zbyteczna staranność, ale uporządkuje to gę na naszym polu. Mimo, że członkowie naszego klubu grają bezpłatnie, zależy nam bardzo na uzyskaniu odpowiednich statystyk użytkowania pola. Pozwoli to w przyszłości opracować efektywne cenniki i optymalnie wykorzystywać pole. Mamy świadomość, że wszyscy będziemy potrzebowali kilku dni, aby oswoić się z nowym systemem, ale jesteśmy przekonani o skuteczności i wygodzie obsługi naszego pola dzięki współpracy z golfbooking.pl.

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd ŚKG

Konkurs ofert na wynajem lokalu restauracyjnego / 06.05.2020

Zarząd Śląskiego Klubu Golfowego ogłasza Konkurs na wynajem lokalu restauracyjnego wraz z zapleczem od 1 czerwca 2020. Lokal znajduje się w Siemianowicach Śląskich przy ul. Sowiej 14 w budynku Klubowym ŚKG. Lokal składa się z części restauracyjnej o pow. 105 m2, w pełni funkcjonalnego i wyposażonego zaplecze o pow. 55 m2, tarasu zewnętrznego o pow. 75 m2. Ponadto istnieje możliwość wykorzystania namiotu o pow. 150m2 z przeznaczeniem na wydarzenia plenerowe.

Oferty należy składać na adres: slaskigolf@gmail.com w terminie do 12 maja do godz. 18.

Dla oferentów zaproszonych do II etapu w dniach 14-16 maja będzie możliwość bezpośredniego zapoznania się ze stanem lokalu i zaplecza. Złożenie wiążącej oferty powinno nastąpić do dnia 20 maja.

Główne kryteria oceny;

  1. podstawowa karta menu na sezon wraz z cenami,
  2. wysokość czynszu,
  3. potencjał i doświadczenie w branży restauracyjnej najemcy oraz umiejętność organizowania imprez dla min. 100 osób.

Zarząd ŚKG

Czyn społeczny / 05.05.2020

Koleżanki i Koledzy Golfiści

W ramach integracji środowiska golfowego i w celu upiększenia naszego pola postanowiliśmy z grupą entuzjastów zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naprawie uszkodzonych przez zimę farway’ów.
Wszyscy chętni do wspólnej pracy proszeni są o przybycie na nasze pole golfowe w piątek o godzinie 1400 .
Z powodu panującej epidemii COVID19 wskazane jest zabranie ze sobą własnych rękawic i narzędzi do pracy (musimy usunąć z miejsc bez trawy na farway’u wierzchnią warstwę uschniętej trawy i zastąpić ją przygotowaną w klubie mieszanką ziemi z trawą).
Dla nieposiadających takowych przygotujemy zdezynfekowane narzędzia klubowe.
Dla ciężko pracujących przewidzieliśmy napoje i coś do przegryzienia.
Dla osób pałających chęcią zadania pytania w powyższej sprawie jestem do dyspozycji.
tel 502026474 ; mail k.boronczyk@skgolf.pl
Grupa incjatyw golfowych “Belek”

1 2 3 4 5 »